Veřejná diskuze

Zde máte možnost veřejně se vyjádřit ke zpracovávané Strategii rozvoje města Žďáru nad Sázavou. Pro odeslání svého příspěvku/komentáře nezapomeňte prosím také opsat kontrolní text/číslo do uvedeného formuláře, které slouží jako anti-spam kontrola.

2 komentáře u „Veřejná diskuze

 1. Dobrý den, pracuji pořád do cca 18 hodin, takže se zřejmě nestihnu zúčastnit kulatých stolů. Ráda bych se zapojila, ale v současnosti asi žádné dotazníkové šetření neprobíhá? Na webu se mi příslušné stránky hledaly těžko, prosím, zjednodušte přístup, ať je na příklad hned na první stránce webu města rozcestník s názvem např. ve stylu „Chci se zapojit do vytváření strategie“ nebo „Kalendář nadcházejících událostí v oblasti strategie/rozvoje města“ nebo „Zapojení veřejnosti do strategie/rozvoje města“. Po rozkliknutí další nadpisy a krátký popisek obsahu. Myslím si, že by to dost pomohlo, možná by se pod tento souhrnný titul dalo zařadit i „Lepší místo“ apod, aby nebyly jednotlivé (chvályhodné) aktivity roztřítěné, ale přehledně uspořádané např. do „stromu“.

  1. Dobrý den,

   předem děkujeme za Váš zájem o zapojení se do přípravy startegického plánu města. Dotazníkové šetření mezi občany probíhalo v období od 1. 9. do 9. 10. 2015. V současné době je již průzkum ukončen a vyhodnocen.

   Váš nápad týkajicí se většího zvýraznění webových stránek projektu na webu města předáme panu starostovi.

   V rámci tvorby strategie se ještě počítá minimálně s 1 veřejným projednání, na který Vás tímto předem zveme. Samozřejmě můžete zasílat také své podněty a návrhy, které mohou být projednány na pracovních skupinách.

   Děkuji.

   S pozdravem
   Lukáš Dědič,
   projektový manažer,
   vedoucí projektového oddělení
   PROCES – Centrum pro rozvoj obcí a regionů, s.r.o.

Komentáře nejsou povoleny.